• Handel materiałami budowlanymi
  • Produkcja i sprzedaż ogrodzeń
          betonowych
  • Usługi budowlane
  • Tapety i okładziny ścienne
 

Sprawdź ofertę

Skontaktuj się z nami

Tapety i fototapety na wymiar ściany

Photo

Wallart to wielki wybór tapet, fototapet, naklejek ściennych oraz plakatów. Zawsze oryginalne wzory. Istnieje również możliwość przygotowania autorskich projektów na zamówienie. Tapety i naklejki z Wallart są proste w aplikacji (samoprzylepne), zmywalne, gładkie, bardzo wytrzymałe i niezwykle praktyczne, a co istotne - dają niczym nieograniczone możliwości, bowiem graficy każdą z tapet przygotowują pod indywidualne oczekiwania (wzory, kolorystyka oraz wymiary).

Photo

Tapety tej marki słyną z połączenia malarstwa z mistrzowską grafiką. Takie wykończenie ścian sprawi, że wnętrze stanie się niepowtarzalne. Portrety, wzory botaniczne, romantyczne kwiaty, piękne krajobrazy.

Photo

Artystyczne wzory wielkoformatowych grafik ściennych. Już teraz mogą one zagościć w Twoim wnętrzu i nadać mu niebanalnego, artystycznego charakteru. Dekoracje ścienne marki Glamora są rozwiązaniem szytym na miarę wnętrza i potrzeb klienta. Firma pomyślała o stronie funkcjonalnej, dlatego grafiki można zamówić na trzech rodzajach materiału:

Photo

Kolekcja Skinwall to zbiór wyjątkowych murali od młodych włoskich designerów takich jak F. Lemmi czy G. Zanotti. Doskonała jakość, bogactwo wzorów i kolorów to cechy wyróżniające te okładziny. Każda jest inna i każda jest niepowtarzalna. Idealne dla wymagających klientów, oczekujących oryginalności połączonej z bardzo wysoką jakością materiału. Mural Skinwall wzbogaci każde wnętrze, zarówno to klasyczne jak i nowoczesne, zmieniając je małe, prywatne dzieło sztuki.

Kontakt

Kuligowscy

Al. Legionów 107

Łomża 18-400

NIP: 718-213-85-28

tel./fax: 86 212 52 63

e-mail: biuro@kuligowscy.eu

Formularz kontaktowy

Mapa dojazdu